0
Your Cart

ĮRANKIŲ BIBLIOTEKA

LAGAMINO DAIKTŲ SĄRAŠAS

Jei tau – kaip ir man – sukrauti ir iškrauti lagaminą yra pati nemėgstamiausia bet kokios kelionės dalis, tai… turiu tau palengvinimą. Šis įrankis padės sugeneruoti būtiniausių daiktų sąrašą, tad susikrauti daiktus kelionei bus paprasta, kaip 2×2. Be to, sąrašą galėsi lengvai pakoreguoti taip, kaip reikalinga tau.

KLAUSIMAI METŲ PABAIGAI

Refleksija – viena iš svarbesnių sėkmingo tikslų kėlimo ir siekimo dalių, tačiau pernelyg dažnai ir nepelnytai yra pamirštama. Net ir tyrimai rodo, kad refleksija padeda sustiprinti savivertę, prasmės pojūtį ir padidinti produktyvumą. Neleisk metams užsibaigti šiaip sau, nepiešk naujų tikslų iš debesų. 9 puslapių metų apžvalgos ir tikslų kėlimo klausimynas padės prasmingai reflektuoti praėjusius ir tikslingai planuoti ateinančius metus.

KOMPIUTERIS AR UŽRAŠINĖ?

Tiek darbo knyga, tiek elektroniniai planuokliai pasitarnauja ir turi pranašumų tam tikrose situacijose. Tai kaip nuspręsti, kas yra geriau?Per visą savo darbinę istoriją ir praktiką atradau sistemą, kurioje sujungiu visus geriausius aspektus iš abiejų pasaulių.

METINIO POKALBIO KLAUSIMYNAS

Metinis pokalbis neturi būti vien tik formalumas ar nemalonus vertinimas. Tinkamai jam pasiruošus, metinis pokalbis gali nutiesti lengvesnius kelius link didesnio darbo užmokesčio ar norimos pozicijos. Parsisiųsk klausimyną, kuris padės tinkamai pasiruošti šiam pokalbiui.