0
Your Cart

12 klausimų metų pabaigai

Su šventėm! Su praėjusiom šventėm! Gerų artėjančių! Ir taip toliau. Atrodo, nieko daugiau neveikiame pastaruoju metu  tik sveikiname, sveikinamės ir linkime. Anksčiau tas šventinis ir tarpšventinis laikotarpis būdavo toks, na, labai šventinis. Bent jau savaitė linksmybių, miego, susitikimų ir atsipalaidavimo. Bet ko, tik ne darbo. Dabar gi (bent jau man), kelis pastaruosius metus – atrodo, kad niekas apie jokias šventes negirdėjo: darbai, reikalai, greičiau greičiau greičiau! Suprantama, daug kas nori suspėti įvairius reikalus suspėti užbaigti paskutinėmis metų dienomis ir naujus metus pradėti švaria galva (ir sąžine).

Nors iš tiesų – juk niekas iš esmės nepasikeis. Dienos bus tokios pačios, mes irgi daugiau mažiau tokie patys. Su tais pačiais gerais ir blogais įpročiais, tendencijom, svajonėm. Na, svajonių galima kasdien prigalvoti naujų. Galima ir naujų gerų įpročių susigalvoti, naujų tikslų išsikelti. Geriausias laikas tam, žinoma, – sekantis pirmadienis. Tik bėda, kad jis ištinka kiekvieną savaitę (o kartu ir nusivylimas, jei staiga gyvenimas nepasidaro kitaip nuostabus), o štai pirma naujų metų diena – tik kartą per metus. Na tai ir puolame rašyti visi rezoliucijas ir svajoti, kaip puikiai gyvensime visas ateinančias 365 dienas – jau tik nesakykite, kad nebuvote įpuolę bent kartą į šį naujametinį įkarštį?

Žinoma, tikslus išsikelti yra labai gerai. Svajonių turėti dar geriau. Bet ne mažiau svarbu yra reguliariai stebėti savo progresą ir šiaip, bendrą savijautą tose siekiamybėse – gal išties prisisvajojame kartais ne visai sau tinkamų dalykų? Tai – nesvarbu, rašysit naujametines rezoliucijas ar ne – kviečiu prisijungti prie manęs ir pareflektuoti praėjusius metus. Pasidaryti metų apžvalgą. Jūsų dėmesiui – 12 klausimų 2020 metams. Gali būti, kad ieškant atsakymų į juos rasis dar klausimų (puiku!) arba paaiškės akivaizdūs, bet nepastebėti dalykai. Ir į 2021 išeisime truputį aiškesni patys sau.

1. Dėkingumas: kam / už ką noriu padėkoti?

2. Pamokos: kokius 3 didžiausius iššūkius įveikiau ir ko išmokau iš klaidų / nesėkmių?

3. Laikas: kam jo skyriau daugiausiai, kam per daug ir kam per mažai?

4. Pasiekimai: kuo labiausiai didžiuojuosi?

5. Atradimai: ką sužinojau apie save?

6. Rutina: kokių įpročių įgijau?

7. Trumpai: kokiais trimis žodžiais apibūdinčiau praėjusius metus?

8. Pinigai: koks pats geriausias pirkinys?

9. Pasirinkimai: kam praėjusiais metais sakiau NE?

10. Trukūmai: apie ką skundžiausi daugiausiai?

11. Siekiai: ar buvo galimybių, kurias praleidau?

12. Progresas: ar viską, ką norėjau, spėjau užbaigti?

Akis atveriančių apmąstymų,

Sandra